Dyżury radnych

Dyżury naszych radnychUrząd Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy, al. Komisji Edukacji Narodowej 61, pok.: 135


Wyświetl większą mapę

Elżbieta Igras – elzbieta.igras@poursynow.pl

Terminy spotkań: każdorazowo po wcześniejszym uzgodnieniu terminu i godziny za pośrednictwem Zespołu Obsługi Rady pod nr 22 545 71 23.

Sylwia Krajewska – sylwia.krajewska@poursynow.pl

Terminy spotkań: pierwszy poniedziałek miesiąca (w godz. 18:00-19:00)  po wcześniejszym umówieniu telefonicznym za pośrednictwem Zespołu Obsługi Rady pod nr 22 545 71 23.

Monika Krzepkowska – monika.krzepkowska@poursynow.pl

Terminy spotkań:druga środa miesiąca (w godz. 19.00-20.00) po wcześniejszym uzgodnieniu za pośrednictwem Zespołu Obsługi Rady pod nr 22 545 71 23.

Krystian Malesa – krystian.malesa@poursynow.pl

Terminy spotkań: drugi wtorek miesiąca od godz. 18:00 po wcześniejszym umówieniu za pośrednictwem Zespołu Obsługi Rady pod nr 22 545 71 23.

Michał Matejka – Wiceprzewodniczący Rady – michal.matejka@poursynow.pl

Terminy spotkań: drugi wtorek miesiąca od godz. 18:00 po wcześniejszym umówieniu za pośrednictwem Zespołu Obsługi Rady pod nr 22 545 71 23.

Tomasz Mencina – tomasz.mencina@poursynow.pl

Terminy spotkań: pierwszy czwartek miesiąca (w godz. 18:00-19:00) po wcześniejszym umówieniu telefonicznym za pośrednictwem Zespołu Obsługi Rady pod nr 22 545 71 23.

Karolina Mioduszewska – karolina.mioduszewska@poursynow.pl

Terminy spotkań: pierwsza środa miesiąca od godz. 18:00 po wcześniejszym umówieniu za pośrednictwem Zespołu Obsługi Rady pod nr 22 545 71 23.

Tomasz Sieradz – Przewodniczący Klubu Radnych PO – tomasz.sieradz@poursynow.pl

Terminy spotkań:każda druga środa miesiąca (w godz. 17:00-18:00) po wcześniejszym umówieniu za pośrednictwem Zespołu Obsługi Rady pod nr 22 545 71 23 ; w innych terminach w zależności od bieżących potrzeb po wcześniejszym umówieniu za pośrednictwem Zespołu Obsługi Rady pod w/w numerem.

Małgorzata Szymańska – malgorzata.szymanska@poursynow.pl

Terminy spotkań: każdorazowo po wcześniejszym uzgodnieniu terminu i godziny za pośrednictwem Zespołu Obsługi Rady pod nr 22 545 71 23.

Marek Wiernik – marek.wiernik@poursynow.pl

Terminy spotkań: pierwszy poniedziałek miesiąca (w godz. 19.00-20.00)  po wcześniejszym uzgodnieniu terminu i godziny za pośrednictwem Zespołu Obsługi Rady pod nr 22 545 71 23.

Ryszard Zięciak – ryszard.zieciak@poursynow.pl

Terminy spotkań: pierwszy poniedziałek miesiąca (w godz. 17.00-18.00) lub w innym terminie po uprzednim umówieniu się telefonicznie pod nr 601 332 700.